Tel: 72/532-009 Fax: 72/532-010

VÉSZFÉK - Az első sportnap

Első sportnapunkat a PVSK sporttelepén tartottuk 2013. június 7-én.


 

A sportnap célja főként az volt, hogy a még nem sportoló fiatalok kedvet kapjanak a mozgáshoz. Projektünk segítségével megteremtettük számukra azt a lehetőséget, hogy iskolai keretek között, felügyelet mellett dolgozhatják fel a napi szinten felgyülemlett feszültségeket.

 

A helyszíni tájékoztató után az osztályok sorversenyeken mérkőztek meg egymással, az egyes feladatokban minden osztályból nyolc-nyolc fő vett részt. Az F-es osztályok az alacsony létszámok miatt egy csapatot alkottak, így összesen öt csapat küzdött meg egymással. Minden versenyszám váltóverseny volt:

                               1. feladat: Váltófutás

                               2. feladat: Láb közé fogott labdával való szökdelés

                               3. feladat: Nyusziugrás

                               4. feladat: Lábbal labdavezetés

                               5. feladat: Egy lábon ugrálás

                               6. feladat: Floorball-ütővel labdaterelés.

 

További feladatok voltak: távolba dobás kislabdával, kötélhúzás.

A nap végén került sor a nagy sikerű tanár-diák-focimeccsre. Eredményhirdetéssel és a díjak (állatkerti-és mozibelépők, gyümölcs, jégkrém, csoki) átadásával zárult a rendezvény.

 

 

 

 


<<< vissza